Eko a štandard

Mobilné plechové oplotenie

Najväčšou výhodou použitia nepriehľadného oplotenia je možnosť uzavretia staveniska, čo umožňuje znížiť vplyvy stavebných prác (prašnosť a hluk) zaťažujúce životné prostredie. Využitie nájdu aj pri hromadných podujatiach a vo verejných zariadeniach.

Ľahké a pevné riešenie

Možnosť konfigurácie

Vysoká pevnosť vďaka kovu

Špecifikácia

Eko

Mobilné plechové oplotenie

Mobilné diely EKO sú verzia mobilného plechového oplotenia založená na riešeniach používaných v systémoch ŠTANDARD, využívajúca rámy s ľahšími profilmi. Vďaka tomu je celá konštrukcia ľahšia a montáž a demontáž je ešte jednoduchšia.

Konštrukcia s rozmermi 2080×2825 mm je vyplnená trapézovým plechom T18, chráneným proti korózii. Prepracovaná technológia umožňuje jednoduché skladovanie, prepravu a montáž.

štandard

Mobilné plechové oplotenie

Prenosné ploty ŠTANDARD s masívnymi panelmi sa montujú rýchlo a jednoducho. Vzhľadom na vysokú pevnosť sa mobilné dočasné ploty ŠTANDARD odporúčajú najmä na použitie v náročných priestoroch, kde môžu byť panely vystavené nárazom alebo prevráteniu.

Konštrukcia s rozmermi 2080 x 2825 mm je vyplnená trapézovým plechom T18, chráneným proti korózii. Oplotenie účinne chráni priestor na stavenisku aj mimo neho.

Ďalšia ponuka oplotení

Eko a štandard

Mobilné oplotenie

Eko a štandard

Mobilné bariéry

Transport

Palety na transport oplotení a bariér

Príslušenstvo

Dostupné diely
k oploteniam a bariéram

Galéria mobilných oplotení

Prenájom

Prenajmite si mobilné oplotenie

Vyplňte kontaktný formulár a prenajmite si mobilné oplotenie alebo bariéry. Po vyplnení formuláru sa vám ozveme do 24 hodín od jeho odoslania.

Doprava k Vám

Potrebujete pomôcť s výberom?