Eko a štandard

Mobilné oplotenie

Mobilný diel je prvok systému stavebného oplotenia, ktorý slúži na ochranu staveniska a iných priestorov s obmedzeným prístupom, kde nie je možné alebo potrebné vytvárať trvalé oplotenia. Mobilný diel je možné osadiť do betónového alebo plastového podstavca.

Ľahké a pevné riešenie

Možnosť konfigurácie

Vysoká pevnosť vďaka kovu

Špecifikácia

Eko

Mobilné oplotenie

Mobilný diel EKO má rozmery 2000×3434 mm a je konštruovaný z rúrkového, zváraného rámu a vyplnený sieťovinou s okom 120×250 mm. Mobilné diely sú pozinkované – nepodliehajú korozii. Mobilné oplotenie EKO je vhodné na použitie pri opravách ciest alebo pri práci v priemyselných priestoroch. Mobilné diely je možné kombinovať so všetkými typmi dočasných mobilných plotov.

Návod k montáži: Spodná časť mobilných dielov sa osádza do betónového/plastového podstavca, vrchné časti sú spájané sponou.

Štandard

Mobilné oplotenie

Mobilný diel ŠTANDARD má rozmery 2000×3450 mm, je konštruovaný z rúrkového rámu a vyplnený sieťovinou s okom 262×100 mm. Mobilné diely sú pozinkované – nepodliehajú korozii. Dolné rohy sú vystužené plechmi, ktoré spevňujú celú konštrukciu. Základná časť rámu je vyrobená z ohýbanej rúrky, nie je zváraná. Mobilné oplotenie ŠTANDARD je navrhnuté pre náročné prevádzkové podmienky a dlhodobé používanie. Maximálna životnosť vo všetkých podmienkach.

Návod k montáži: Spodná časť mobilných dielov sa osádza do betónového/plastového podstavca, vrchné časti sú spájané sponou.

Ďalšia ponuka oplotení

Eko a štandard

Mobilné plechové oplotenie

Eko a štandard

Mobilné bariéry

Transport

Palety na transport oplotení a bariér

Príslušenstvo

Dostupné diely
k oploteniam a bariéram

Galéria mobilných oplotení

Prenájom

Prenajmite si mobilné oplotenie

Vyplňte kontaktný formulár a prenajmite si mobilné oplotenie alebo bariéry. Po vyplnení formuláru sa vám ozveme do 24 hodín od jeho odoslania.

Doprava k Vám

Potrebujete pomôcť s výberom?